Halloween

V pondělí 31. 10 2022 jsme se třídou 3. A8 po delší době, kdy na škole nebyl, pořádali Halloween.  Museli jsme si připravit zábavu pro dvě třídy, tedy 1. A8 a 2. A8. Celá akce se konala v přístavbě naší školy, v pavilonu.  

Nejdříve jsme za pomoci paní Gallové vyhlásili informace o této akci do školního rozhlasu a po škole vyvěsili obrázky. A proč jsme to dělali? Pro upoutání ostatních studentů. Chtěli jsme totiž, abychom se nejen my a zapojené třídy převlékli do masek, ale i celá škola. A překvapivě se nám to povedlo. I někteří učitelé se přidali! 

Vše vypuklo okolo jedenácté hodiny.  V tu dobu jsme začali s přípravou našich stanovišť, organizací průběhu a setřesení stresu se strachem. Po půl dvanácté jsme v pavilonu uvítali třídu 1. A8. Po krátkém vysvětlení pravidel a fungování stanovišť jsme se do toho pustili. Každá dvojice obdržela papírek s rozpisem čísel úkolů a mohlo se začít. Dvojičky nás obcházely a plnily zde zadání, které jsme si vymysleli. Od záludných otázek přes černé historky a poznávání věcí podle doteku až k překážkové dráze. Po ukončení aktivit nám odevzdali podepsané papírky a my jsme vyhlásili vítěze. Kousek po 12:30 nás navštívila o rok starší třída, tudíž 2. A8. Děti ze sekundy si vyslechly stejné instrukce jako třída před nimi a znovu se začalo. Vše postupovalo hladce a k problémům samozřejmě nedocházelo. Tato třída byla sice o poznání drzejší a poslouchala méně než nevinná 1. A8, ale projít se jim také podařilo. Znovu jsme po konci spočítali body a zjistili, kdo se stal vítězem. 

Obě třídy byly velmi šikovné a dle zpětných vazeb se jim tato akce po většině líbila. I z mého pohledu se to velmi povedlo. Ne vše bychom však zvládli bez pomoci našich skvělých učitelů, kteří nám s touto akcí neskutečně pomáhali. Třeba dodáním úžasné zvukové kulisy nebo pomocí s přípravou a organizací. Jsou to paní učitelka Daňková a pan učitel Stančík, kterým tímto děkujeme. Také děkuji celé mé třídě i těm zúčastněným.  

 

Anna Lenomarová